Nieuwsberichten

7 juni 2022

GaLaBau 2022, Nuremberg, DE

GaLaBau staat bekend als dé toonaangevende internationale vakbeurs voor landschapsarchitectuur, onderhoud en aanleg van stedelijke en groene buitenruimtes. Op de laatste editie in 2018 bezochten meer dan 70.000 bezoekers uit binnen- en buitenland, om de ruim 1200 exposanten in de 11 beurshallen te bezoeken. Ook voor deze editie wordt een hoge opkomst verwacht.

GaLaBau 2022

Bezoek ons

Met de buitenruimte als domein en een internationale afzetmarkt, zal Schellevis® ook deze editie aanwezig zijn als exposant. Bezoek ons in Hall 3C / stand # 3C-133 en we praten je graag bij over de laatste ontwikkelingen binnen Schellevis®.

Practical information

Datum 14 – 17 September 2022
Locatie: Expo Nuremberg
www.galabau-messe.com

Gerelateerde artikelen

17 november 2025

Aangepaste openingstijden - Feestdagen

In verband met de feestdagen en onze jaarlijkse voorraadtelling gelden aangepaste openingstijden en bereikbaarheid:

Orders afhalen
- Woensdag 18 december: afhalen mogelijk tot 12.00 uur, daarna gesloten.
- Vrijdag 5 januari 2026: afhalen weer mogelijk vanaf 12.00 uur.

Bereikbaarheid binnendienst
- Van 20 december t/m 4 januari zijn wij niet bereikbaar.
- Vanaf maandag 5 januari zijn wij weer bereikbaar.

Dank voor jullie begrip en alvast fijne feestdagen gewenst!

Lees meer
15 september 2025

Casestudie Dijkshuis met droomtuin

Wonen in een dijkhuis: een droom voor velen. In Bergschenhoek staat een dijkhuis dat volledig is gemoderniseerd. Deze woning is deels in de dijk gebouwd; split-level is daarom de ideale indeling. Dit sluit perfect aan op het omliggende landschap en mede dankzij de vele glaspartijen is de verbinding met buiten sterk. De bewoners wilden een tuin die deze architectuur versterkt: een naadloze overgang tussen binnen en buiten, met meerdere niveaus. Tuinontwerper Peter van der Velden nam deze uitdaging aan.

Lees meer